Bramy garażowe

Firma ASKO istnieje na rynku budowlanym od niemal 20 lat, a naszą domeną są bramy garażowe. Warszawa nie jest wyłącznym obszarem naszej działalności, realizujemy zamówienia klientów z całej Polski. Specjalizujemy się w dystrybucji i montażu nowoczesnych drzwi i wszelkiego rodzaju bram garażowych i ogrodzeniowych.

ASKO – bramy garażowe najwyższej jakości

Jesteśmy dystrybutorem i partnerem handlowym wiodących firm. Od lat aktywnie działamy w tym segmencie rynku, dzięki czemu znamy idealnie oferowany przez nasz produkt. Warszawa obfituje w wiele przedsiębiorstw oferujących tego typu usługi, jednak korzystając z naszej oferty otrzymujesz gwarancję, że wszystkie produkty przed montażem są dokładnie sprawdzone i przetestowane. Duża część z nich pochodzi od największego polskiego wytwórcy bram garażowych i ogrodzeniowych WIŚNIOWSKI. Wymiary i przydatne dane montażowe na temat tych produktów dostępne są na stronie producenta, co bardzo pomaga w podjęciu decyzji dotyczącej wyboru odpowiedniego modelu. Innowacyjny system rozwiązań oraz najlepsze surowce użyte przy ich produkcji gwarantują wszystkim bramom bezpieczeństwo oraz wysoki standard, wyróżniający się na rynku systemów garażowych. Niezależnie czy Państwa wybór padnie na bramy garażowe uchylne, dwuskrzydłowe czy segmentowe WIŚNIOWSKI, cennik wszystkich produktów jest dostępny po konsultacji z nami.

Nasza oferta

Doskonale wiemy, jak istotne jest zadowolenia naszego klienta. Dlatego oferowany przez nasz asortyment bram ogrodzeniowych i garażowych składa się tylko i wyłącznie z najlepszej jakości produktów, sprawdzonych zarówno przez nas, jak i przez rzesze zadowolonych klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo przetestowane i pewne, różnorodne typy bram garażowych, zarówno w wymiarach nietypowych, jak i standardowych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz wiedzy i przygotowaniu naszych pracowników służymy radą oraz pomocą zarówno w kwestii wyboru, jak i montażu.
Produkty firmy Asko Automatyka w Warszawie to wybór sprawdzony i bezpieczny!
Dla klientów indywidualnych oferujemy całościowe wykonanie ogrodzeń wraz z bramami przesuwnymi lub skrzydłowymi, montaż bram garażowych, instalację wideo­ i domofonów oraz pełną automatykę bram. Dla klientów instytucjonalnych, wspólnot mieszkaniowych i parkingowych oferujemy automatyzację bram wjazdowych, szlabany i zapory parkingowe z pełną kontrolą dostępu.

Standardowe wymiary bram garażowych

W naszej bogatej ofercie znajdują się różnorodne modele m.in.: rozwierne, segmentowe, uchylne, roletowe oraz dwuskrzydłowe i inne. Wymiary standardowe są najczęściej rozwiązaniem najtańszym, jednak służymy pomocą także w przypadku, gdy zajdzie potrzeba montażu elementu o innych parametrach. Przyjmuje się, że typowe wymiary bram oscylują w okolicach 3 metrów szerokości i 2 metrów wysokości. Wymiary te mogą się różnić w zależności od tego, czy mamy do czynienia z bramami garażowymi dwuskrzydłowymi (rozwiernymi) czy uchylnymi. Drzwi tego typu przeznaczone są do obiektów użyteczności publicznej oraz budynków jedno­ i wielorodzinnych. W ofercie posiadamy również elementy większych gabarytów, takie jak bramy przemysłowe, w tym również wysokiego i pionowego prowadzenia, a także szlabany. Służymy także pomocą w dobraniu napędu dostosowanego do wielkości danego elementu. W naszej ofercie znajdą Państwo elementy automatyki do bram garażowych i ogrodzeniowych produkcji renomowanych firm, takich jak NICE, CAME czy FAAC.
W razie problemów przeprowadzamy pełny serwis obejmujący bramy ogrodzeniowe i garażowe WIŚNIOWSKI, zarówno w Warszawie i w okolicach. Od sugerowanych cen detalicznych udzielamy wysokiego rabatu. Zapraszamy do negocjacji.