Home Menu Search

Automatyka

GPS, Maszyny, Sterowanie

Czym są odbojnice przemysłowe?

Odbojnice przemysłowe to stalowe elementy, które znajdują zastosowanie w bardzo wielu miejscach. W www.henkar.pl widzimy wyraźnie, że jest ich naprawdę bardzo wiele modeli, że w rożny sposób się od siebie różnią.

Odbojnice przemysłowe służą przede wszystkim zabezpieczeniu pod wieloma względami. Mogą pozwolić na ogrodzenie jakiejś niebezpiecznej strefy od reszty pomieszczenia, także na wydzielenie różnych stref, ciągów komunikacyjnych. Mają bardzo wiele zastosowań i dostać je można w równie wielu formach i kształtach.

Bardzo popularne są słupowe odbojnice przemysłowe. Cechują się najprostszym kształtem i można je spotkać w wielu miejscach. Często zagradzają jakieś miejsce informując o zakazie wjazdu. Mogą się także sprawdzić na różnych bardzo dużych halach magazynowych. Jeśli zajdzie taka potrzeba, ochronią ściany czy inne elementy przed uszkodzeniem przez samochody ciężarowe czy inne środki transportu.

Równie często co poprzednie można spotkać także także proste odbojnice przemysłowe. Używa się ich także do zabezpieczania, ale nieco większych miejsc. Jeśli chcemy odgrodzić jakiś mały plac budowy, jakiś remont, rekonstrukcję jakieś miejsca czy elementu architektury, to właśnie taka odbojnica będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Proste odbojnice przemysłowe mogą także pozwolić na ochronę nowo wybudowanej ścianki działowej przed mechanicznymi uszkodzeniami. Dzięki swojemu prostemu kształtowi mogą one znaleźć zastosowanie w bardzo wielu miejscach w zależności od potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *