Napędy do bram

Firma ASKO oprócz sprzedaży bram i drzwi garażowych w swojej ofercie posiada także napędy do bram. Systemy tego typu stanowią nieodzowny element sprawnie działających bram garażowych. Tylko dzięki właściwym napędom bramy mogą sprawnie funkcjonować przez długie lata.
Firma ASKO oferuje napędy do bram wiodących firm na rynku automatyki. W swoim asortymencie mamy napędy bram garażowych różnego typu, dzięki czemu każdy znajdzie napęd odpowiedni dla swojej bramy. Proponowane przez nas napędy czołowych marek takich jak NICE, CAME i FACC wyróżniają się na tle innych producentów przede wszystkim jakością i zastosowaniem najnowocześniejszych technologii, na co wskazują wyjątkowe parametry silników. Dzięki temu, urządzenia te charakteryzują się najwyższą wydajnością. Można powiedzieć, że pracują one w sposób „inteligentny”. Dodatkowo, nawet podczas wykonywania najbardziej intensywnych czynności, pracują one wyjątkowo cicho. Elektroniczna kontrola przyczynia się do doskonałej strategii – spokojne, stopniowe otwieranie się bramy, następnie osiąganie większej prędkości zmieniającej się za chwilę w wyważone zwalnianie, w celu uniknięcia nagłego i głośnego zamknięcia. W naszej ofercie znajdują się również napędy do bram garażowych WIŚNIOWSKI. Cała nasza oferta została skonstruowana z myślą o najbardziej wymagających Klientach.
Wszystkie napędy figurujące w ofercie firmy ASKO, także do bram ogrodzeniowych wyróżniają się także niezawodnością! Są wytrwałe w swojej pracy przez wiele lat, nie sprawiają problemów technicznych, a dzięki prostemu oprogramowaniu sterującemu są łatwe w obsłudze.

Uniwersalne napędy do bram uchylnych i wjazdowych

Inwestycja w takie napędy to przede wszystkim stawianie na wygodę oraz funkcjonalność. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty znakomicie sprawdzą się w każdym miejscu i na każdej powierzchni, a swoją solidną i trwałą konstrukcją zapewnią Państwu komfort na długie lata. Nasza firma, Asko Automatyka, ma opinię profesjonalnej i niezawodnej, ponieważ tworzymy napędy do bram niemal każdego typu, dbając o każdy detal – uchylne bramy ogrodzeniowe to nasza specjalność.
Tylko najnowsze technologie mogą zapewnić bezpieczeństwo oraz komfort przebywania w domu czy miejscu pracy. Firmy FACC, CAME i NICE to nasi sprawdzeni i zaufani partnerzy, dlatego z pełnym przekonaniem oddajemy ich produkty w Państwa ręce.